www.hotel-ubytovani.com
Apartmán Harrachov Haasová - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Harrachov Haasová -  je k dispozici připojení na internetApartmán Harrachov Haasová -  je k dispozici letní terasaApartmán Harrachov Haasová - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Harrachov Haasová - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Harrachov Haasová - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmán Haasová
Harrachov 482, Harrachov 51246
Česká Republika
Pension-Harrachov-Haasova@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmán Haasová ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmán Haasová - ubytování Harrachov | Vítejte

 
Apartmán Harrachov Haasová

Apartmán Haasová se nachází u lesa v klidné části Harrachova zvané Anenské údolí, v blízkosti sedačkové lanovky, sportovního areálu i bobové dráhy.

Harrachov nabídka ubytování :
Apartmán Haasová nabízí příjemné ubytování v Harrachově v Krkonoších a má  pro své hosty k dispozici 
- dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením s možností přistýlky
- apartmán se 2 ložnicemi po 3 lůžkách
- apartmán pro 3 osoby
- apartmán pro 2 osoby

Ubytování Harrachov Apartmán Haasova služby: 
V Apartmánu Haasova Harrachov lze na požádání objednat snídaně za cenu 95,-Kč osoba. Možnost vlastního vaření - apartmány mají zařízené kuchyňky. Samozřejmostí je WI-FI internet zdarma. Možnost parkování u domu zdarma.

Součástí budovy Apartmán Haasová v Harrachově je také sauna. Pobyt hostům zpříjemní letní posezení na zahradě + možnost ohniště a grilování.

Okolí ubytování Apartmán Haasová v Harrachově:
Harrachov je známým krkonošským centrem turistiky a zimních sportů. Harrachovem a jeho okolím vede řada turistických a cyklistických tras, desítky kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti.

V zimě je návštěvníkům k dispozici: bobová dráha, squash, fitness, relax centrum, bowling, lyžařské školy, sjezdové lyžování, snowboarding, běžecké lyžování,..  Hlavní dominantou Harrachova je Mamutí Můstek na pozadí Čertovy hory (1022 m n.m.), který upoutá každého návštěvníka v každém ročním období. Na Čertovu horu Vás vyveze lanová dráha.

Vydejte se Krakonošovou cestou přes Rýžoviště k turistickému rozcestí Ručičky, přes Voseckou boudu a  Hraniční hřeben, a zpět Harrachovou cestou kolem Mumlavských vodopádů do centra Harrachova.